сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

На Уманщині відроджують національні та культурні традицій свого краю

  • Субота, 26 липня 2014, 09:00

muzeyНа мову практики переведені в Уманському районі розмови щодо формування високого рівня культури громадян. Жителям Уманщини долею випало проживати на мальовничій землі, на якій творилась історія, зростало сузір’я знаменитостей та героїв, - повідомляє Черкаська обласна державна адміністрація.

 

 

На сьогоднішній день в районі функціонує 54 клубних заклади (34 сільських Будинків культури, 19 клубів, районний центр культури і дозвілля), 55 бібліотечних (53 – сільських бібліотек, районна центральна бібліотека для дітей та  бібліотека для дорослих), Ладижинська та Бабанська дитячі музичні школи, 4 музеї (музей історії с.Ладижинка, музей – садиба К.М.Дерев'янка в с.Косенівка, музей народного побуту та етнографії в смт. Бабанка, музей І.Д.Черняховського в с.Оксанина. Крім того, відкрито музейну кімнату гончарства в с.Громи.

 

У музеях Уманського району систематично організовуються тематичні екскурсії, лекції, ведеться пошукова робота з питань історії сіл. Трудові колективи даних установ виявляють творчий підхід до роботи, ентузіазм для підтримки належного стану, збереження та популяризації культурних надбань закладів.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати