сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Сьогодні в Умані полетіло в небо тисяча синьо-жовтих повітряних кульок. ФОТО. ВІДЕО

  • Вівторок, 20 травня 2014, 17:07

Kulki0Сьогодні Умань відвідав один з кандидатів у президенти України Порошенко Петро.

Під час його виступу було сказано чимало правильних речей.

Неприємно вразило те, що як і в «старі добрі часи» були прапороносці – студенти. Їх то збирали групою, то шикувалив шеренгу, то згортали прапори. Було відчуття "дежавю".

Після закінчення виступу Порошенка під час виконнання державного Славня в небо над Уманню  було випущено синьо-жовті кульки. Планувалося, що їх має бути тисяча. Піднялися вони в повітря о 13:55. Зазначимо, що раніше обіцялося, що запуск кульок мав відбутися об 11:30.

Відмітимо позитивні моменти: більшу виручку, ніж зазвичай, отримали продавці у центрі міста, зокрема в лотках з морозивом, уманчани поповнили свої запаси поліетиленових пакетів та політичної реклами, кожен зі своєю ціллю.

Kulki

Miting

Через деякий час після закінчення виступу нам зателефонував читач і повідомив, що бачив, як проїжджав кортеж кандидата (лише три авто!!!) перехрестя Садової-Шевченка. Не було автомобілів супроводу з проблисковими маячками. «На червоне» світло кортеж зупинився і рушив лише «на зелене», пропустивши автомобілі, яким вони створювали перешкоду справа.

Paketu

Про те, як уманчан зваблювали на цей захід, читайте ось ТУТ.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати