На Черкащині запроваджено систему оповіщення "Чужий"

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

На Черкащині запроваджено систему оповіщення "Чужий"

  • Середа, 23 квітня 2014, 09:05

mentШвидке виявлення та затримання підозрілих осіб та різного роду провокаторів – одне з головних завдань нової системи оповіщення «Чужий», яка вводиться в дію спільними з громадськістю зусиллями. Правоохоронці миттєво відреагують на кожен сигнал громадян про появу підозрілих осіб в тому чи іншому регіоні області, - йдеться на сайті УМВС України в Черкаській області.

Для забезпечення тісної співпраці з місцевою громадою в даному напрямку, дільничні інспектори міліції відвідують помешкання громадян. На сьогоднішній день правоохоронці Черкаської області завітали до понад 70 тисяч помешкань. Під час цих заходів дільничні знайомляться з людьми, які проживають на території їх обслуговування, а також проводять профілактично-роз'яснювальну роботу та отримують корисну інформацією щодо криміногенної обстановки в регіоні.

Враховуючи нинішню ситуацію в країні, ця робота є вкрай важливою та необхідною. Міліціонери пояснюють громадянам до кого можна звернутися у тій чи іншій ситуації, а також звертають їх увагу на інформування в разі появи в населеному пункті підозрілих осіб без реєстрації та транспортних засобів, водії яких викликають певну підозру.

Працівники міліції звертаються до жителів області з проханням віднестися з порозумінням до завдань які виконують дільничні інспектори міліції та всіляко їм сприяти, адже ми працюємо над спільною справою – не допустити різного роду провокацій на території нашої області.

Громадяни повинні знати, що в разі появи підозрілих осіб вони можуть у будь який час повідомити про це свого дільничного інспектора міліції чим допоможуть запобігти можливим провокаціям або скоєнню нового правопорушення.

Крім того в УМВС України в Черкаській області сформовано оперативний штаб, який працює в цілодобовому режимі. В разі необхідності громадяни мають змогу зателефонувати та надати інформацію черговому за телефоном 102 або представнику оперативного штабу за номером 0(472) 393-377.

 

Loading...

Додати коментар

Коментарі  

 
#1 гость 23.04.2014, 11:13
СТРЕЛЯННАЯ ВОРОНА КУСТА БОИТСЯ........
Цитата
 

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати