сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

04744

Матусі Черкащини готові дати відсіч сепаратистам

  • Вівторок, 22 квітня 2014, 17:07

MAMAРозмістити креативну антисепаратистську “розтяжку” на автомобільному мосту на в’їзді в Черкаси з боку Золотоноші хочуть черкаські матусі-форумчанки, пише Рідна Черкащина.

“Ідея виникла в ході обговорення нинішньої суспільно-політичної ситуації в Україні. Хоч ми і в декреті, та не можемо бути осторонь тих подій, які вирують на сході країни. Тому хочемо розмістити борд на в’їзді до Черкас, попередження для сепаратистів – вони тут небажані гості, – розповідає Ксенія Розум, одна з ініціативних учасниць форуму “Клуб черкаських мамочок”. - Зараз обговорюємо напис, який має бути на “розтяжці”. Серед робочих варіантів: “Черкаська земля горить під ногами сепаратистів”, “Ми, мами Черкас, попереджаємо: сепаратистів на обід з’ідаємо!”, Черкаси – серце України, сепаратисти, ГЕТЬ З КРАЇНИ!”. Коломойський грошима бореться із сепаратистами, а ми в такий спосіб будемо їх залякувати!”.

Єдине, що непокоїть патріотичних матусь – кошти. Виготовлення, розміщення “розтяжки” й оренда на місяць обійдеться у майже 2 тисячі гривень. Оскільки мами в декреті не мають великої фінансової можливості, тому збирають з міста “по нитці”. Та сподіваються, що їх ідея знайде підтримку серед черкащан.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати