сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

04744

На в`їздах у Черкаси міліція створила додаткові блокпости

  • П'ятниця, 18 квітня 2014, 14:56

BPostПрацівники міліції та представники громадських організацій контролюють в’їзд до Черкас на додаткових блокпостах, пише Провінція.

Із середи на території міста Черкаси діють додаткові блокпости. Охорону на новостворених постах несуть співробітники Державтоінспекції, патрульної служби та представники громадських організацій.

У зв’язку з ситуацією, яка склалася в східних областях України, наказом начальника УМВС України в Черкаській області створено єдиний оперативний штаб, до складу якого увійшли працівники міліції та представники громадськості.

Від учорашнього вечора на території міста розгорнули свою діяльність додаткові блокпости та мобільні групи, які працюють в цілодобовому режимі, основне завдання яких: недопущення на територію області вогнепальної зброї, боєприпасів та екстримісько-налаштованих громадян, а також забезпечення належного правопорядку в регіоні. Подібні блокпости в найкоротший термін з’являться у всіх районних центрах області.

Взято під посилену охорону ряду особливо важливих об’єктів. Створено слідчо-оперативні групи швидкого реагування, які в разі виникнення складних ситуацій в найкоротший термін здатні приступити до виконання покладених на них завдань.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати