сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

«Нову країну мають будувати нові люди», - Олександр Цебрій

  • Середа, 09 квітня 2014, 18:51

cebriiПризначення Олександра Цебрія на посаду в.о. міського голови викликала в уманчан різні емоції. Серед яких і відчуття полегшення – вперше за багато років у міськраді нові обличчя без комуністичного минулого.  Колишній директор ТОВ «Круїз-Авто» впевнений, що оновлення міської влади вже розпочалось, а чиновники повернуться обличчям до народу, пише Вечірня Умань.

Місто в складному стані, відсутність грошей на рахунках казначейства та підприємці, які перереєструвалися, аби уникнути тиску місцевої податкової – такий стан речей у господарстві, яке прийняв у спадок новий секретар міськради. Що планує робити новий секретар міськради, а фактично – виконувач обов’язків міського голови, запитала «Вечірка».

 - Ви уже склали план роботи на посаді секретаря міськради? Що зміниться в життя уманчан і в які строки?

- Безумовно план роботи та бачення, як повинно розвиватися місто є. Найголовніше, що навколо згуртовуються і депутати, і підприємці, і громадськість, тобто всі небайдужі уманчани, які дійсно розуміють, що непростий час необхідно зосередитись на конкретній роботі. Проблеми є в багатьох галузях: і в освіті, і в медицині, особливо в комунальній сфері. Перш за все потрібно, щоб чиновницький апарат повернувся обличчям до людей.

Нового не відкрию, якщо скажу, що зараз дуже важка економічна ситуація. Тому зміни будуть більш еволюційні, ніж революційні.

Основні завдання, які ми ставимо перед собою - це об’єднання уманської громади, забезпечення сталого функціонування всіх сфер життєдіяльності та створення сприятливих умов для ведення бізнесу.

 - Із усієї «команди» колишнього мера залишився лише перший заступник Станіслав Марков. Як буде відбуватися набір на роботу нових кадрів – за партійною приналежністю, чи за фахом?

- Сьогодні головне – фаховість та готовність працювати. Останні події в державі змінили ставлення до політики взагалі. Головне, щоб людина була спеціалістом. Це стане ключовим принципом в моїй роботі. Нам в короткі строки необхідно створити команду, яка зможе приймати ефективні рішення.

 Попередній міський голова так і не підготував «кадрового резерву». То з кого ж буде формуватися команда?

- Взагалі формування кадрового резерву передбачає добір працівників, які спроможні запроваджувати демократичні цінності правової держави, відстоювати права громадян і, що дуже важливо, - мають професійні навички для прийняття та успішного виконання управлінський рішень.

Наголошую на тому, що нам важлива думка прогресивної молоді. Тому ми будемо дуже раді почути нові ідеї від студентства міста щодо розвитку нашої громади та запросити на стажування в органи місцевого самоврядування.

Безумовно, не все відразу буде вдаватися. Але сьогодні в молоді є унікальний шанс взяти участь у розвитку міста. Як культурному, так і економічному.

 - До речі, про підприємців. З Умані від минулої влади втекло більше трьох десятків великих підприємців, що сплачували близько 30 мільйонів гривень податків. Серед яких навіть легендарний «Уманьавтодор», який будував дороги по всій країні. Що Ви плануєте зробити аби вони повернулися?

- Наповнення бюджету-це завдання номер один. Ми працюємо в цьому напрямку постійно. Проводимо переговори з усіма платниками податків, особливо великими підприємствами. Щодо підприємців та підприємств, які залишили Умань. Тут є проблема, але ми працюємо в цьому напрямку. Деякі з них вже готові повернутися та сплачувати податки до міського бюджету. З рештою продовжуємо переговорний процес. Ми маємо створити в Умані комфортні умови для розвитку бізнесу-від малого до великого.

Тому уже провів нараду з підприємцями, на якій також були присутні і представники контролюючих, ліцензуючих та реєструючих структур.  Підприємці розповіли про проблеми, які їм наболіли та  заважають працювати. Будемо намагатися їх вирішувати. Міська рада готова сприяти бізнесу, а бізнес в свою чергу повинен працювати з усіма дозвільними документами. Місто Умань має колосальні перспективи, як і в плані туризму, так і у виробництві.

 - Як до вас можна звертатись з пропозиціями чи проблемами?

- Двері мого кабінету постійно відкриті. Приймаю громадян не лише в прийомні дні та години, а завжди, коли є вільна хвилина. Також, на офіційному сайті міської ради є рубрика «Зворотній зв’язок» та в соціальній мережі «Фейсбук» створена офіційна сторінка виконавчого комітету міської ради, де уманчани та гості міста можуть задати хвилюючі їх питання та отримати на них відповіді. За цей час ми побачили, що в місті є багато небайдужих людей, які конкретними справами готові допомагати розвивати та оновлювати місто, просто потрібно надати їм цю можливість. Ми раді бачити кожного, хто зі своїм проектом щодо благоустрою міста. Ми їх будемо розглядати та по можливості реалізовувати. Безумовно не все буде вдаватися, але в нас є бажання і сили втілювати розумні та нові ідеї в життя.

 - Відразу після вашого призначення, по місту поширилися чутки, що вартість проїзду в маршрутних автобусах зросте. А на інших перевізників буде здійснюватися тиск. Наскільки це так?

- На сьогоднішній день я вже вийшов із засновників підприємства «Круіз-Авто» та склав повноваження директора. Нині директором підприємства є Віктор Бойко.

Наскільки мені відомо, розглядати питання про підняття тарифу на проїзд ніхто не збирається. Проте й зменшення ціни на проїзд у нинішніх економічних умовах  просто неможливе.

Щодо тиску перевізників… Вище говорив, що сьогодні кожен малий, середній підприємець цінний для нашого міста. А перевізники – теж підприємці. Це і є відповідь. Головне побажання до них – щоб людям гарантували якість і безпеку. Всі конкурси будуть відбуватися прозоро. Із максимальним залученням ЗМІ та громадських організацій.

Рубрика: Хто він?

Чим відзначився Олександр Цебрій на роботі депутата?

01Ніна Кернос: Це перший місцевий депутат, який виконує обіцяне після виборів

Голова кооперативу № 11 Ніна Кернос задоволена, що їх депутат став секретарем міськради. Кажуть – у нього вірять.

- Олександр Цебрій багато зробив для нашого кооперативу. Щоб ми в нього не попросили, ще жодного разу не чули відмови. Допомагав із наведенням порядку, облаштуванні кооперативу, наданні допомоги інвалідам, що проживають у будинку. Це перший депутат міської ради, який дійсно працює на нашій дільниці. Маємо надію, що на новій посаді він наведе лад в місті, як це зробив і на нашій дільниці.

02Валерій Мироненко: «Мене вразила ініціатива допомогти»

Головний лікар Уманської міської лікарні Валерій Мироненко зізнається, що найбільше вразило прагнення допомогти.

— Наша лікарня знаходиться в районі дільниці Олександра Володимировича. І ми відчули підтримку. Так, минулого року в грудні він сам нам запропонував обрізати дерева. Багато з яких знаходилися в «аварійному» стані. Він привіз людей, оплатив транспорт, і всі дерева були приведені в належний стан. Для наших медсестер зробив проїзд у маршрутних автобусах ТОВ «Круїз-Авто» безкоштовним. Він є одним із небагатьох депутатів міської ради, який дійсно працює на своїй дільниці.

03Галина Шиманська: «Тримає слово, господар і людина з великої літери»

Голова кооперативу № 20 Галина Шиманська впевнена, що місто отримало гарного керівника.

- Як тільки Олександр Володимирович став депутатом, він прийшов до людей на розмову. Хоча ми звикли, що всі депутати приходили до нас тільки напередодні виборів, а після – ні ногою.Побачивши наш дитячий майданчик, він зайнявся його налагодженням. Потім ми зверталися до нього з проханням відремонтувати дах над підвалом, який протікав. І це питання було вирішене. Олександр Володимирович часто до нас приїжджає та питає чи потрібна нам допомога. Що не може не дивувати. Бо зазвичай люди ходять до чиновників і намагаються принаймні хоч щось зробити. Ми давно йому пропонували стати мером міста. В нього є господарська жилка. Він людина слова, господар і людина з великої літери.

 

Loading...

Додати коментар

Коментарі  

 
-2 #2 Василій 10.04.2014, 11:46
Цебрій дуже хороша людина! Я його знаю особисто!
Цитата
 
 
#1 манян 10.04.2014, 11:38
Заказуха!
Цитата
 

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати