сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманський вуз співпрацює із забудовниками міста

  • Понеділок, 07 квітня 2014, 12:29

UDPU0Уманський національний університет садівництва активно співпрацює з усіма галузями та підприємствами міста, адже випускники, що здобули фахові знання, вміння та навички в університеті, користуються великим попитом на ринку праці.

На базі кафедри садово-паркового господарства факультету лісового і садово-паркового господарства функціонує школа ландшафтної архітектури, основними завданнями якої є виконання робіт, пов’язаних з науково-дослідною, педагогічною та проекційною діяльністю.

Викладачі кафедри садово-паркового господарства відгукнулися на прохання директора ТОВ «ОЗОН – 7» Анатолія Сторожука допомогти помітити сухі, однобокі та вражені омелою дерева біля прилеглої території житлового комплексу, розташованого в районі автовокзалу.

Студенти 3 ставили відмітки на деревах, які підлягають видаленню.

Михайло Юрійович розповів, що санітарні рубки проводяться у відповідності з вимогами Санітарних правил в лісах України. Шляхом санітарних рубок з деревостану видаляють сухостійні дерева та пошкоджені стовбурними шкідниками, у яких крона засохла більше, як наполовину, вітровальні та буреломні (сніголомні) дерева, уражені грибними та раковими хворобами, а також дерева, які мають нахил більше 45°.

Студентам сподобалось таке поєднання теоретичних знань, здобутих під час навчання в університеті, із практичною підготовкою.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати