сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманський вуз запрошує на навчання студентів та випускників шкіл Криму

  • П'ятниця, 28 березня 2014, 12:26

rukaКолектив й адміністрація Уманського національного університету садівництва надає підтримку співвітчизникам, які не бажають надалі залишатися на території АР Крим. В гуртожитках університету виділені кімнати, де вони зможуть тимчасово перебувати до подальшого влаштування на території України.

 

 

Уманський НУС запрошує на навчання випускників шкіл Криму, а також студентів, що навчаються у ВНЗ республіки та цікавляться можливістю переведення для проходження подальшого навчання в УНУС. Працівники університету готові забезпечити повний супровід щодо узгодження питань з офіційною документацією та відносно розміщення і поселення.

На даний час у приймальну комісію університету вже надійшло 3 заявки від студентів з Криму, з ними співпрацюють відповідальні особи.

У разі потреби усю необхідну інформацію щодо напрямів підготовки та спеціальностей можна отримати на сайті, електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., а також за телефоном (04744) 3-07-32.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати