"Зараз не час думати про рейтинги і політику. Треба засукати рукава і працювати" - Олександр Цебрій

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

"Зараз не час думати про рейтинги і політику. Треба засукати рукава і працювати" - Олександр Цебрій

  • Середа, 19 березня 2014, 08:30

umanВчора відбулася сесія міської ради, на якій вирішилася «доля» уманської влади. Був обраний новий секретар міськради — Олександр Цебрій. Щоб врятувати місто, він готовий стати секретарем Ради і взяти на себе тягар відповідальності у час смути, - повідомляє Вечірня Умань.

 

 

- У даний нестабільний економічний час, іти працювати на будь-яку керівну посаду вважається фактично «самовбивством». Чи не боїтеся стати «політичним трупом»?

 

uman 2- Я ж уманчанин. І зараз не час думати про політику, треба рятувати місто. Якщо кожен буде чекати і думати лише за рейтинг - це буде горе. Тому беруся до роботи і закликаю усіх - давайте зараз відкинемо політику і зробимо кожен для міста усе, що може. Думаю, що разом ми зробимо чимало гарних справ. В місті є багато проблем, які потребують негайного вирішення. Не потрібно чекати наступних виборів, чи кращих часів. В нас є такі проблеми, які треба вирішувати вже сьогодні, а може і навіть потрібно було ще вчора . І я хочу, і буду працювати над їхнім вирішенням.  

 

- Нещодавно спалили Ваш кіоск, перед тим стріляли у автобуси Вашого підприємства. Чи не думаєте, що можливе призначення Вас на посаду секретаря ради може бути черговою підставою напередодні виборів? Що вас посилають у бій першим, як «гарматне м’ясо»?

 

- Все може бути. Але комусь потрібно стати першим. Для мене головне показати результат своєї роботи. Я йду працювати. Думаю, що колеги, фахівці та депутатська більшість допоможуть мені в цьому. 

 

— Які основні напрямки Ви плануєте зробити ключовими у своїй роботі?

 

У нашому місті є три сфері, які просто благають про допомогу. Це освіта, медицина та комунальна сфера. У мене є план дій, щодо вирішення питань, які стосуються їх. Перш за все потрібно, щоб чиновницький апарат повернувся лицем до уманчан. І щоб всі займалися своєю справою та дбали про добробут жителів міста.

 

Зараз дуже важка економічна ситуація. Тож зробити революцію в цих сферах просто не можливо. Але те, що чиновницький апарат повернеться лицем до уманчан, я обіцяю. Мої двері для громади завжди будуть відкриті. Співпраця із громадськими організаціями, Майданом та всіма не байдужими людьми, які хвилюються за розвиток міста, стане невід’ємною частиною моєї роботи.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати