сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Жителі Нової Умані написали листа нардепу з проханням повернути аптеку

  • Четвер, 06 вересня 2012, 08:24

Аптеку на Новій Умані закриваютьУже декілька днів єдина на Новій Умані аптека не працює. Жителі мікрорайону написали народному депутату України Антону Яценку листа з проханням відновити роботу аптеки. За два дні зібрали під ним 150 підписів.

Аптеку на Новій Умані закривають- Ось я розбила палець. Ні пластиру не має, ні перекису водню – скаржиться жителька мікрорайону. -  Іде бабуся  з двома палицями. Ногу на сходинку в автобусі вона не поставить, щоб до центру  доїхати. Вона ледве дійшла до аптеки, а та уже зачинена… Це ж не діло. У нашому мікрорайоні живуть переважно старі люди. І їм дуже складно діставатися центру міста, щоб купити ліки. А ця аптека розташована у дуже зручному місці, якраз на зупинці. І кожен має змогу до неї дістатися.

Аптечний кіоск знаходиться  по вулиці Шкільна, будинок 11/9. Тепер же, на його місці, планують відкрити магазин. Жителям Нової Умані пояснюють, що згідно постанови Кабміну, це приміщення за метражем для аптечного кіоску завелике, а для аптеки – замале. Мешканці мікрорайону такому поясненню не вірять.

 - У всіх жителів мікрорайону Нова Умань дуже велике прохання, щоб нам з цією аптекою допомогли. Раніше там навіть можна було замовити ліки, які були в дефіциті, розповідає Валентина Миколаївна Яворська. – Тут відсотків 80-90 мешканців - пенсіонери та інваліди. До міста далеко. Молодші легко дістануться, а стареньким - дуже важко.

Інна ХОДАЧЕНКО

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати