Андрій Столяр: «Я ніколи не був у жодній політичній партії! А тим паче у Партії Регіонів!»

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Андрій Столяр: «Я ніколи не був у жодній політичній партії! А тим паче у Партії Регіонів!»

  • Вівторок, 11 березня 2014, 20:26

StolyarНещодавно у соціальних мережах з’явилася інформація про Андрія Столяра, який активно проявив себе на останній сесіях Уманських міської та районної радах. З його появою на засіданнях, в уманчан з’явилося запитання «Хто це?». Відповіла його сторінка в одній із мереж Інтернету, де вказано, що він є членом  Партії Регіонів, - пише видання Вечірня Умань

Проте сам  Андрій Столяр цю інформацію заперечує  та стверджує, що він не створював дану сторінку. На його думку, своєю діяльністю він перейшов вже комусь дорогу, от і почали проти нього вести інформаційну війну.

Андрій Столяр прокоментував статтю, в якій говорять про його причетність до фракції «Партія Регіонів», співпрацю із Максимом Поляковим та погрози місцевим громадським діячам та політикам:

«Мені друзі показали цю статтю і сторінку в мережі Інтернет, з якої брали інформацію про мене.  Я був дуже здивований, оскільки це не моя сторінка, я не є її творцем. Там написана суцільна брехня.

Я ніколи не був у Партії Регіонів. Вони мені не потрібні. Я безпартійний. Маю відношення тільки до ВО «Майдан». Ніколи не був у жодній з партій. Просто борюся за наш народ, і за майбутнє нашої країни.

Очевидно, я комусь вже перейшов дорогу, от і почали проти мене вести інформаційну війну.

Мені не потрібно ніяких посад ні міського голови, ні якогось директора, ні начальника міліції. Мені цього не потрібно. Мою кандидатуру пропонували внести до складу виконкому, але я зробив самовідвід.

Жодному політику чи громадському діячу не погрожував.  Навіщо це мені? Ми що живемо в країні, в якій треба погрожувати?

Щодо Максима Полякова. Я не буду приховувати, це мій товариш. Ми разом виросли. Я його дуже добре знаю. Але наші політичні шляхи не переплітаються, це однозначно. Навіть не знаю чи він досі у «Батьківщині», чи його вигнали.

Я просто хочу, щоб ми жили у європейському місті та країні. Стою за людей, за справедливість. А вже говорять, що хочеш. То я працюю на одних, то на інших. Тобто  виходить, що я така собі людина для всіх. Вже і сам не знаю, куди мене ще «припишуть».

Loading...

Додати коментар

Коментарі  

 
#3 Сан Санич 11.06.2014, 23:18
Да це мурло іще те!!! ось із за таких і страждає вся країна! не дай Бог щоб оцей упир був при владі! БАНДОС! одним словом!!! тоді за що проливали кров на майдані???? щоб одних бандюків замінили інші.... і як завжди це буває ... ще гірші ніж були....
Цитата
 
 
+3 #2 Дон Андрон 30.05.2014, 08:54
"Я просто хочу, щоб ми жили у європейському місті та країні. Стою за людей, за справедливість. "
От брехло!!!!!!!! У європейському місті та країні він хоче жити.Це як? Бабла наколотити і десь в Лондон звалити!!!
Капєц повний буде як шо воно до влади дійде!
Цитата
 
 
+4 #1 івась 13.03.2014, 12:02
не нравиться мені цей "гусь"!! як він себе вів на сесії - всі бачили? не гоже так "цибати" на людей, особливо на жінок!
Цитата
 

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати