сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Обрано слоган області: Черкащина - місце сили

  • П'ятниця, 24 січня 2020, 22:14

ЧеркащинаПротягом тривалого часу черкащани обирали слоган, який використають для майбутнього бренду області.

За результатами електронного голосування перемогу здобув слоган «Черкащина – місце сили». Про це повідомив Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА.

 

Згідно з результатами публічних консультацій, проведених Інститутом «Республіка», за слоган «Черкащина — місце сили» проголосувало 44,05% користувачів, «Черкащина – земля переможців» підтримало 15,07%, «Черкащина – тут починається Україна» 40,87% користувачів. Інформує Рідна Черкащина.

За задумом організаторів, суть слогану «Черкащина - місце сили" полягає у тому, що Черкащина — регіон, де все насичене історією, неймовірною силою та енергетикою. Тут сконцентровані ключові для української історії місця: батьківщина Тараса Шевченка, Чигиринщина, Холодний Яр, найбільше в світі поселення трипільської культури поблизу села Легедзино. Одне з семи чудес України — парк «Софіївка». Тут розташовувалася старовина країна «Артанія», легендарний острів Русь, найбільший в Європі буддійський храм «Білий Лотос», один із найстаріших дубів Європи з понад тисячорічною історією, потужний Дніпро, каньйони яким два мільярди років, унікальні храми та замки. Черкащина – в самому центрі України. Вона з’єднує Північ і Південь, Схід і Захід.

Піддубний

 

Черкащина – земля сильних духом людей, що доводять історії життя Тараса Шевченка, Богдана Хмельницького, холодноярців, козаків. Тут народився Іван Піддубний шестиразовий чемпіон світу з греко-римської боротьби, що став символом незламної сили українського народу. Рід братів Кличків також походить з Черкащини. Саме тут живуть люди, які творять дивовижне, яскраве майбутнє. Історія, місця, події, люди – це наша сила, яка нікуди не зникає. Вона є і буде. Черкащина – місце сили!

 

Варто зазначити, що слоган «Черкащина – місце сили» буде взятий за основу для подальшої роботи над створенням брендингу області.

Софіївка

 

Нагадаємо, у квітні 2019 року за ініціативи народного депутата України Антона Яценка було оновлено історичну "Софіївку" та побудовано багатоярусний світлодинамічний комплекс водоспадів "Тризуб Посейдона".

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати