сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані відкрили перший в Україні англомовний хаб

  • Понеділок, 23 грудня 2019, 10:40

1020 грудня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулося відкриття Uman English Learning Hub ― об’єднання для професійного розвитку та обміну досвідом серед науково-педагогічних та педагогічних працівників, студентів та усіх, хто вивчає англійську мову або навчає їй.

00

Регіональний англомовний хаб, створений на базі факультету іноземних мов УДПУ, відкриє можливість для спілкування англійською мовою для учнів, студентів, вчителів та викладачів. Метою проєкту є налагодження взаємодопомоги та підтримки для реалізації та участі в проєктах, заходах, пов’язаних з вивченням англійської мови, обмін досвідом, ресурсами, тощо. Про це повідомили у прес-центрі УДПУ.

1

Створення Регіонального англомовного освітнього хабу реалізується в рамках проєкту «Сприяння розвитку регіональних англомовних професійних спільнот в Україні». Ця ініціатива впроваджується громадською організацією «Українське відділення Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної» (IATEFL Ukraine) за підтримки Британської ради в Україні.

23

Вказаний проєкт передбачає запуск на трьох англомовних хабів ― в Умані, Чернівцях та в Дніпрі. Хаб в УДПУ відкрили першим.

4

На захід з нагоди відкриття хабу завітали президент IATEFL Ukraine Ольга Павленко та менеджер проєктів з вивчення англійської мови, представник Британської Ради в Україні Любов Масарська, а також вчителі шкіл міста та району, викладачі коледжів та університетів регіону.

5

Після офіційного відкриття Uman English Learning Hub функціонуватиме на регулярних засадах у приміщенні нового корпусу УДПУ.

6

8

9

10

11

12

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати