сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Для уманських школярів провели декаду здорового харчування

  • Понеділок, 25 листопада 2019, 11:56

Screenshot 6З 11 по 24 листопада в Уманській загальноосвітній школі №11 проходила декада здорового харчування. Впродовж двох тижнів з учнями велася робота щодо покращення їх харчових звичок. Дітям пояснювали, скільки корисних речовин у стравах зі шкільної їдальні та розказували, що не варто купувати в магазині.

Заздалегідь у школі провели анкетування серед учнів на тему здорового харчування.

З’ясувалося, що діти не розуміють різниці між шкідливою та здоровою їжею. Школярі віддавали перевагу солодощам, снекам, фаст-фуду та солодким газованим напоям.

Screenshot 2

«Здоров’я дітей дуже важливе, і це питання турбує батьків, і звичайно, вчителів нашої школи. Ми помітили, що учні молодших класів їдять у шкільній їдальні без апетиту. Тому ми вирішили провести у школі декаду здорового харчування», ― зазначила заступник директора з навчально-виховної роботи Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №11 Миколайко Оксана Віталіївна.

Screenshot 6

Впродовж декади здорового харчування учням молодших класів в ігровій формі розказували про здорову їжу та її користь для організму.

Screenshot 5

Крім того, старші школярі готували інформаційні повідомлення та виступали з ними перед дітлахами. Це давало подвійний результат, адже учні середніх та старших класів мали змогу повторити вже відому їм інформацію.

Screenshot 3

Також в Уманській загальноосвітній школі №11 велася робота з батьками. Під час батьківських зборів їм розказали, чим і коли краще всього годувати школяра вдома та які перекуси краще всього давати з собою у школу.

Screenshot 4

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати