сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Іноземні студенти Уманського педуніверситету зустрілися з працівниками міграційної служби

  • Понеділок, 11 листопада 2019, 12:44

36 листопада в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася зустріч іноземних студентів з адміністрацією та працівниками Уманського районного відділу Управління Державної міграційної служби України в Черкаській області.

На зустріч з іноземними студентами УДПУ прийшов завідувач сектору з організації запобігання нелегальної міграції, реадмісії та видворення Роман Панасюк та провідний спеціаліст СОЗНМРВ Уманського РВ УДМС України в Черкаській області Володимир Пензай.

00

«Представники міграційної служби провели профілактичну бесіду з іноземними студентами в межах операції "Мігрант", побажали іноземним студентам дотримуватися чинного законодавства України», ― зазначили у прес-центрі УДПУ.

2

Також з іноземними студентами спілкувалася завідувач відділу по роботі з іноземними студентами Надія Ремезовська. Вона ознайомила іноземців з особливостями організації навчальної та культурно-масової роботи, а також надала практичні рекомендації щодо реалізації їх прав та обов’язків на території України.

1

Крім того, Надія Ремезовська порекомендувала іноземним громадянам дотримуватися правил внутрішнього розпорядку університету та правил проживання в гуртожитку.

3

Наприкінці зустрічі головний бухгалтер УДПУ Олена Ареп’єва наголосила на тому, що студенти повинні вчасно виконувати свої договірні зобов’язання.

4

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати