top panarama
A+ A A-

Уманські студенти вибороли третє місце з кросового бігу на обласній Універсіаді

• Середа, 06 листопада 2019, 09:02

IMG-6e851055f9d6914231ae0365250835c3-VЗбірна команда Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяла участь у змаганнях з легкоатлетичного кросу за програмою XVІI Універсіади Черкаської області серед закладів вищої освіти. За перемогу боролися близько сотні студентів з шести університетів, інститутів та академії.

Зокрема, участь у змаганнях з легкоатлетичного кросу брали студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

IMG-053d2f6efd2b1e45ecc47afec5ff9cda-V

Турнір проходив на території міського парку «Сосновий Бір» у місті Черкаси. У програмі змагань дівчата виступали в бігу на дистанції 1000 метрів, юнаки ― 2000 метрів.

IMG-2c83ae242160abfa13c0fb6cace905ee-V

За результатами загальнокомандного заліку УДПУ посів третє місце. Усі спортсмени виконали спортивні розряди.

Ковальчук Анастасія Юріївна ― факультет фізичного виховання;

Шаманська Марія Ігорівна ― факультет фізичного виховання.

IMG-8d19d6c62c702e74f70a1c946e28c384-V

Підготовкою спортсменів до змагань займалися тренери-викладачі ― кандидат педагогічних наук Осадченко Тетяна Михайлівна та Комар Володимир Петрович.

IMG-90ee258042a0fb14c7016ed72f54e159-V

«Змагання з кожним роком стають цікавішими, адже спортсмени постійно над собою працюють і намагаються покращити свої результати. Проведення такого роду змагань є сталою традицією, тому що здоровий спосіб життя є одною з пріоритетних позицій сучасної молоді», ― зазначили у прес-центрі факультету фізичного виховання УДПУ.

IMG-d6ac72429460d8a5499d0b5b9f97cad2-V

Довідково.

Кросовий біг ― найдоступніший вид легкої атлетики, який користується популярністю серед молоді та людей старшого віку, одне з найбільш поширених легкоатлетичних змагань.