сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Школи Черкащини забезпечили наборами LEGO Play Box для першокласників

  • П'ятниця, 11 жовтня 2019, 15:35

0522a60-tinx-depositphotos8 жовтня у рамках реалізації Концепції Нової Української школи до закладів загальної середньої освіти Черкаської області було доставлено 824 безкоштовних набори LEGO Play Box для учнів перших класів. Вже вдруге це відбулося за підтримки та сприяння народного депутата України Антона Яценка.

«Буду й надалі співпрацювати з Департаментом освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, щоб допомагати нашим першокласникам», ― написав Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

У департаменті освіти та науки Черкаської обласної державної адміністрації зазначили, що освітяни Черкащини щиро вдячні народному депутату за допомогу.

Наразі на Черкащині вже налічується 1884 набори LEGO Play Box. В області працює команда з 12 тренерів The LEGO Foundation, які під час тренінгів «Ігрові та діяльнісні методи навчання за методикою the LEGO Foundation» готують вчителів початкових класів до використання LEGO в освітньому процесі.

Методика LEGO Foundation допомагає дітям пізнавати навколишній світ через гру. Учні стають більш вмотивованими, намагаються вирішувати складні завдання, творчо мислять та експериментують. А найголовніше ― діти не бояться помилитися, адже під час гри вони можуть легко вносити зміни для досягнення найкращого результату.

Нагадаємо, що у Христинівському районному будинку дитячої та юнацької творчості діє сучасний кабінет «LEGO», створений за ініціативи Антона Яценка.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати