сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

На Уманщині днями очікуються сильні заморозки

  • Понеділок, 07 жовтня 2019, 10:02

78dЗа прогнозом синоптиків, у найближчі п’ять днів на Уманщині очікується холодна погода з невеликими дощами, а в період 7-9 жовтня ― із сильними заморозками. Середньодобова температура повітря стрімко знизиться від 8-9° до 4-5°. Температура вдень 7-12°, вночі 2-7°, у період 7-9 жовтня ― 0-5° морозу.

Про це йдеться на сторінці Черкаського обласного гідрометцентру у Facebook.

Внаслідок надходження арктичного повітря на всій території Черкаської області вночі 7-9 жовтня очікуються сильні заморозки у повітрі 0-5°, що відповідає ІІ рівню небезпечності (помаранчевий).

Причиною значного похолодання є колишній тропічний шторм «Мортімер», який негодою пронісся по Європі й півночі Європейської Росії та кардинально змінив синоптичну ситуацію. Між двома антициклонами, із заходу та сходу, утворилася глибока барична улоговина, у якій і опинилася Черкащина.

«Після незвичної теплої погоди, з температурним фоном на 3-6º вище клімату та денним максимумом 24-26º, зі зміною вітрів на північну складову різко похолодало. Температура вдень не перевищує 12-13º. До 9 жовтня утримається прохолодна із нічними заморозками погода. З 10 жовтня разом з дощами відчутно потеплішає. Тож чекаємо грибної пори», ― зазначають синоптики.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати