сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

3D-мапінг шоу та лазерне шоу в Умані потрапили у ТОП-5 інноваційних перформансів України

  • Четвер, 26 вересня 2019, 09:15

Screenshot 23D-мапінг шоу «Душа лісу» у сучасному парку «Нова Софіївка» та лазерне шоу на оновленій площі Соборності в місті Умань очолили рейтинг «ТОП-5 інноваційних перформансів України, які треба побачити на власні очі», який нещодавно опублікував всеукраїнський сайт новин «А ТИ ЗНАВ?».

Ініціатором будівництва сучасного фентезі-парку «Нова Софіївка», реконструкції площі Соборності та створення надтехнологічних шоу в місті Умань є народний депутат України Антон Яценко.

П'ЯТЕ МІСЦЕ ― МІСТО ДНІПРО

Лазерне світлове аудіовізуальне шоу в Дніпрі запустили не так давно. Його створюють за допомогою обладнання, що використовувалося на нью-йоркському хмарочосі «Empire State Building». Сюжети інсталяції пов’язані з порами року, а в короткому шоу розповідають про місто Дніпро.

ЧЕТВЕРТЕ МІСЦЕ ― МІСТО ОДЕСА

Світлове інтерактивне шоу ODESSA LIGHT FEST зазвичай демонструють під час фестивалю в грудні. За допомогою 2D та 3D графіки, мультимедійних технологій та художніх інсталяцій митці перетворюють будівлі та історичні пам’ятки в центрі міста на унікальні художньо-світлові об’єкти.

ТРЕТЄ МІСЦЕ ― МІСТО КИЇВ

28-29 вересня у столиці проходитиме фестиваль світла та медіа-мистецтва Kyiv Lights Festival. За допомогою новітніх технологій місто на два дні перетворять на відкриту арт-галерею зі світловими скульптурами та інсталяціями. У рамках фестивалю медіа-художники з різних країн демонструватимуть арт-проекції на фасаді будівлі Річкового Порту. Вхід на захід вільний.

ДРУГЕ МІСЦЕ ― МІСТО УМАНЬ

Надсучасне, високотехнологічне лазерне шоу в місті Умань на Черкащині беззаперечно варте того, щоб його відвідати. Унікальне поєднання світла, музики та диму дозволяє скомпонувати ексклюзивну шоу-програму, аналогів якій немає у всій Східній Європі.

Світлове шоу вже кілька місяців поспіль дарує естетичне задоволення та незабутні враження мешканцям та гостям міста. Дивовижна атмосфера, яка занурює у створену технологіями магічну казку, змушує туристів повертатися в Умань знову і знову.

Лазерне шоу транслюється не лише на фасади будівель, а й огортає містичністю всю площу. Демонструється постійно у п’ятницю, суботу та неділю о 21:30. Починаючи з 4 жовтня у зв’язку зі зміною тривалості світлового дня шоу стартуватиме о 20:00.

ПЕРШЕ МІСЦЕ ― МІСТО УМАНЬ

З моменту відкриття сучасного парку «Нова Софіївка» в Умані там демонструється інноваційне 3D-мапінг шоу «Душа лісу». Містична картина, яка виникає у просторі, зображає українські етнічні мотиви у поєднанні зі світом людини та природи.

Шоу транслюється на ліс та піраміду ― скляну архітектурну конструкцію, що височіє у новому дендропарку. Арт-об’єкт діє постійно. Розклад ― у відео.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати