сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Вбивця вчителя з села під Уманню втік з в’язниці по простирадлу

  • Четвер, 05 вересня 2019, 08:50

1512789754 cr25 серпня з в’язниці в італійському місті Неаполі втік убивця 36-річного Юрія Бусуйка з села Родниківка на Уманщині. 31-річний безпритульний поляк Роберт Лісовські кілька днів переховувався, проте 27 серпня його затримали поліцейські.

Як з’ясувалося, злочинець вибрався з вікна тюрми за допомогою зв’язаних простирадл. Про це пишуть «Вечірні Черкаси» з посиланням на батька загиблого Михайла Бусуйка.

«Нас з дружиною про втечу повідомив адвокат. 25 серпня зранку вчинив втечу убивця Роберт Лісовські. Тоді саме тривала вранішнє богослужіння. З простирадл зробив собі мотузку. За деякими версіями, йому допомогли втекти. Попередили нас, аби були обережними», ― зазначив Михайло Бусуйок.

23 вересня має відбутися остаточне судове засідання по справі про вбивство Юрія Бусуйка. На попередніх слуханнях адвокат зловмисника заявив про психічні розлади у підзахисного. Італійські медики згодом не підтвердили діагноз і визнали вбивцю здоровим.

Нагадаємо, ввечері 2 грудня 2018 року Юрій Бусуйок був вбитий в історичному центрі Неаполя. Хлопець намагався захистити жінку від нападника з ножем. Злочинець п’ять разів вдарив українця. Поранення у горло та груди були смертельними.

Юрій Бусуйок народився у 1982 році у селі Родниківка Черкаської області. Після школи навчався на історичному факультеті Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Згодом викладав історію у Родниківській загальноосвітній школі. Батько хлопця також працював там вчителем історії, а згодом став директором навчального закладу.

Десять років тому Михайло Бусуйок вийшов на пенсію та вирішив переїхати до Італії. Через рік до нього перебрався і син. У Неаполі Юрій Бусуйок працював на будівництві.

79070e5192b2a5864a95d68e78a5bda5

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати