сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Голова Христинівської РДА Людмила Денисюк «подарувала» дружку-бізнесмену Сергію Овчаруку ставок на 20 років

  • Четвер, 29 серпня 2019, 08:40

photo 2019-08-28 17-02-19Голова Христинівської райдержадміністрації Людмила Денисюк, яка 19 серпня була звільнена з посади Президентом України Володимиром Зеленським, за час своєї каденції встигла провернути чимало сумнівних оборудок на користь дружків та знайомих. Саме з її подачі відомий на Христинівщині земельний рейдер Сергій Овчарук отримав у оренду на 20 років ставок площею 3,5171 га за символічні 2115,90 грн на рік.

Які гріхи перед Сергієм Овчаруком таким чином замолювала Людмила Денисюк, невідомо. Та очевидно, що обслуговуючи бізнес-інтереси своїх покровителів Людмила Денисюк обікрала держбюджет, який тепер недоотримує значні кошти з оренди водойми.

Тепер по порядку. Договір оренди земельної ділянки водного фонду державної форми власності площею 3,5171 га з кадастровим номером 7124681500:05:002:0035 було укладено 2 червня 2014 року між Товариством з обмеженою відповідальністю «Агропромислова компанія «Еліт Продукт» та Христинівською районною державною адміністрацією.

У 2017 році під тиском громадськості договір оренди ставу, який знаходиться в адміністративних межах Вербуватської сільської ради Христинівського району, повторно переглядав Черкаський господарський суд.

Відповідач в особі Христинівської РДА довго не з’являвся на судові засідання, навмисно затягуючи розгляд справи. Людмила Денисюк мала б захищати інтереси жителів Христинівщини та вимагати збільшення розміру орендної плати за ставок. Натомість чиновниця почала ухилятися від явки в суд.

Для повного розуміння ситуації варто знати кілька важливих фактів.

По-перше, засновником та фактичним керівником агропромислової компанії «Еліт Продукт», яка орендувала ставок, є сумнозвісний земельний рейдер Сергій Овчарук з селища Верхнячка. Він є добрим товаришем та покровителем Людмили Денисюк, яка проживає у цьому ж населеному пункті. Тож чиновниця з радістю «подарувала» Сергію Овчаруку ставок за символічні 2115,90 грн на рік, хоча реальна вартість оренди становить разів у 20 більше.

По-друге, номінальним керівником підприємства-орендатора є Ігор Полиця. Будучи керівником Держкомзему в Христинівському районі, тобто держслужбовцем, він зміг заснувати приватне підприємство «Агротрейт Групп» і внести до статутного капіталу 9 млн 750 тис. грн. Якщо порівняти цю суму з 2115,90 грн на рік за оренду ставка, стає смішно і сумно водночас.

Отже, через відсутність заперечень зі сторони голови Христинівської РДА Черкаський господарський суд визнав чинним договір про оренду ставка за символічну ціну. І це не єдиний випадок, коли Людмила Денисюк запустила руку в бюджет району. Хоча чиновницю вже звільнили, наслідки її діяльності на посаді гальмуватимуть економічний розвиток Христинівського району ще не один рік.

А тепер вишенька на торті ― нещодавно стало відомо, що безробітна Людмила Денисюк чималими хабарями прокладає собі дорогу до крісла голови Христинівської районної ради. А раптом колишній чиновниці вдасться підкупити депутатів і знову стати біля керма? Чиї бізнес-інтереси вона захищатиме цього разу?

Наразі ми проводимо розслідування цієї ситуації. Про всі подальші новини інформуватимемо вас.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати