сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Уманському педуніверситеті стартувала вступна кампанія

  • Середа, 10 липня 2019, 13:29

310 липня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини стартувала вступна кампанія. Напередодні ректор УДПУ Олександр Безлюдний особисто перевірив готовність закладу вищої освіти до прийому абітурієнтів.

У прес-центрі УДПУ зазначили, що питання нового набору студентів є найважливішим на нинішньому етапі роботи університету.

00

Тому перед початком вступної кампанії Олександр Безлюдний особисто відвідав відбіркові комісії факультетів та інституту, щоб перевірити облаштування робочих місць та готовність працівників до прийому документів.

1

Крім того, ректор протестував готовність комп’ютерних мереж та обладнання до роботи під час вступної кампанії.

2

Олександр Безлюдний наголосив, що успіх цьогорічної вступної кампанії в УДПУ буде залежати від злагодженості, відповідальності та компетентності кожного члена приймальної комісії.

3

Довідка.

Приймальна комісія університету розташована на першому поверсі нового корпусу УДПУ за адресою: вул. Садова, 28. Відбіркові комісії структурних підрозділів працюють в таких аудиторіях:

  • №101 ― факультети фізики, математики та інформатики, професійної та технологічної освіти; природничо-географічний факультет;
  • №105 ― історичний факультет, факультети української філології та іноземних мов;
  • №106 ― інститут економіки та бізнес-освіти;
  • №108 ― факультети фізичного виховання, соціальної та психологічної освіти;
  • №109 ― факультети початкової освіти, дошкільної та спеціальної освіти, мистецтв.
Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати