сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманську жіночу виправну колонію хочуть закрити

  • Понеділок, 20 травня 2019, 13:50

03 bigУ липні 2019 року Уманську виправну жіночу колонію №129 буде закрито. Розпорядження про оптимізацію колонії надійшло від Міністерства юстиції. Засуджених буде переведено до інших кримінально-виконавчих установ.

В Уманській жіночій колонії №129 перебувають ті, хто був засуджений до позбавлення волі вперше. Установа розрахована на 330 осіб. Зараз тут знаходиться 116 засуджених жінок. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «UA: Черкаси».

Жінки, які відбувають покарання в Уманській виправній колонії, проти її закриття. Вони зазначають, що там прекрасні умови утримання, завжди є можливість подзвонити додому та скористатися Інтернетом.

В Уманській виправній колонії жінки працюють на швейній фабриці, що знаходиться на території кримінально-виконавчої установи. Перед цим засуджені проходять тримісячне навчання в училищі, яке також розташоване на території закладу. На виробництві жінки працюють не більше восьми годин, як і передбачено законодавством.

За словами начальника Уманської виправної колонії Анатолія Лапуцького, кримінально-виконавчу установу хочуть закрити через те, що вона заповнена менш ніж на 50%.

«Метою оптимізації є економія державних коштів шляхом зменшення фінансування. Але ми фактично були на самоокупності. Кошти на утримання та додаткові витрати заробляло виробництво при установі. Тобто фактично ми не мали боргів впродовж більш ніж 10 років. Ні боргів з виплати заробітної плати, ні боргів зі сплати податків», ― зазначив Анатолій Лапуцький.

Уманську виправну колонію закриють у липні 2019 року. Засуджені жінки зможуть обрати установи, до яких їх переведуть. Серед варіантів ― Тернопільська, Харківська та Кам'янська колонії. Заяви жінок щодо бажаного місця для продовження відбування покарання будуть враховані комісією з розподілу.

Наразі в Уманській виправній колонії працює 170 осіб. Після закриття закладу частину працівників переведуть на інше місце роботи, а частину скоротять.

03 big

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати