сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

У село під Уманню приїхав колишній Президент України ― ФОТО

  • Середа, 24 квітня 2019, 08:43

large 001 1116 квітня село Легедзине Тальнівського району відвідав колишній Президент України Віктор Ющенко. Він зустрівся з директором Державного історико-культурного заповідника «Трипільська культура» Владиславом Чабанюком та співробітниками комунального закладу.

Фотографію із Віктором Ющенком на своїй сторінці у Facebook розмістив Владислав Чабанюк. Директор заповідника «Трипільська культура» підписав знімок наступним чином: «Екс-президент заїхав перевірити, чи ми ходимо на роботу».

Screenshot 1

«Як завжди, простий у спілкуванні, не гоноровий, приємний, з енергетикою, яка притягує», ― відізвалась про Віктора Ющенка співробітниця заповідника «Трипільська культура», яка була присутня на зустрічі з екс-президентом.

Користувачі соцмереж помітили на фото двох іноземців. Владислав Чабанюк поки що тримає інтригу та не розповідає про склад та мету прибуття делегації в Легедзине. Проте користувачі соцмережі висловили припущення, що новоприбулі є археологами з Індії, які планують досліджувати трипільську культуру.

Довідково.

Легедзине ― село між Уманню і Тальним. Біля села існувало велике трипільське поселення загальною площею понад 450 гектарів. У 2002 році тут було створено історико-культурний заповідник «Трипільська культура», до якого, крім Легедзиного, увійшло 11 поселень трипільської культури. В Легедзиному відтворено трипільські житла в натуральну величину.

pc190645

Розкопки найбільшого у світі поселення трипільської культури на Черкащині тривають із 80-х років. Проводить їх Інститут археології Академії наук України, історико-культурний заповідник «Трипільська культура» та іноземні археологи. Залучаються і студенти навчальних закладів України, які проходять тут археологічну практику.

large 001 11

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати