сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Садист-поліцейський, який насадив собаку на вила, уникає покарання

  • Неділя, 24 березня 2019, 08:58

352Садист-поліцейський з Кривого Рогу Олександр Руденко, який 2 березня насадив собаку на вила і кинув її у вогонь, все ще на свободі. Живодер досі працює у правоохоронних органах. Поліція Кривого Рогу покриває злочин свого колеги та робить усе можливе, щоб Олександр Руденко уникнув кримінальної відповідальності.

На ситуацію відреагував народний депутат України Антон Яценко. На пленарному засіданні Верховної Ради України парламентар звернувся з цього приводу до представника Міністерства внутрішніх справ України.

Крім того, 22 березня під час години запитань до Уряду Антон Яценко повторно порушив цю проблему та звернувся до заступника міністра внутрішніх справ України Вадима Трояна щодо її невідкладного вирішення.

chejz-1

«Досі нелюд працює в правоохоронних органах, а поліція Кривого Рогу покриває його і проводить операцію "Врятувати рядового садиста Руденка". Крім того, вони фабрикують версію про захист дітей, яких насправді там не було. Є свідки події, які можуть підтвердити інформацію», ― зазначив народний депутат на своїй сторінці у Facebook.

policejskij-zhivoder

Антон Яценко висловив сподівання, що найближчим часом живодера буде звільнено з роботи, і він не уникне ув’язнення.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати