сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Горе для водіїв: на центральній вулиці Умані встановили ненадійний люк

  • Субота, 16 лютого 2019, 13:57

a4a93b42c69b7f69f164f3d50fabd1ef XLВ Умані на проїжджій частині на розі вулиці Успенська, 2 та вулиці Незалежності, 22 знаходиться небезпечний каналізаційний люк. Майже щодня водії, які наїжджають на нього колесом, потрапляють у халепу.

Під вагою автомобіля люк перевертається, і колесо опиняється у пастці. Тож водіям доводиться використовувати домкрат або викликати евакуатор, щоб витягнути свій транспортний засіб.

З цією проблемою до редакції «04744.info» звернувся уманчанин Іван. За його словами, каналізаційний люк по вулиці Незалежності, 22 вже тривалий час знаходиться в аварійному стані.

1111

«Каналізаційний люк провалюється, якщо на нього наїхати колесом. Майже кожного дня в халепу потрапляють водії. Повідомляв про цю проблему комунальників, "Уманьводоканал", міську раду, але глухо. Можливо, якщо ви опублікуєте в себе на сайті, хтось зарухається», ― зазначив уманчанин.

2222

Вказаний каналізаційний люк є небезпечним, адже потрапивши у нього колесом автомобіль може створити аварійну ситуацію на дорозі. Крім того, існує ризик пошкодити елементи ходової частини транспортного засобу, а також диски та покришки. Траплялися випадки, коли при потраплянні у відкритий каналізаційний люк колесо відривало повністю. Витрати на ремонт у цьому випадку будуть значними.

3333

Тож допоки аварійний каналізаційний люк на розі вулиці Успенська, 2 та вулиці Незалежності, 22 не замінять, водіям варто бути обережнішими на вказаній ділянці дороги.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати