сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

KAZKA одягнула традиційне весільне вбрання з села Легедзине ― ФОТО

  • Середа, 06 лютого 2019, 11:50

101 6ijeJXSУкраїнська співачка KAZKA (Олександра Заріцька) позувала для календаря-2019 під назвою «Щирі. Свята» в автентичному українському національному наряді, прикрашеному кораловим намистом. Весільне вбрання виготовила народна майстриня Єлизавета Сиверянівна Гончарук з села Легедзине Тальнівського району.

Раніше народна майстриня спеціалізувалася на виготовленні традиційного українського одягу. Жінка ретельно, до найдрібніших деталей відтворювала народні костюми. Одяг у неї замовляли не лише односельці, а й жителі інших міст України. Про це пише «Козацький край».

05

Нагадаємо, що благодійний календар «Щирі. Свята» є спільною культурно-соціальною ініціативою ТЦ Домосфера та агенції Gres Todorchuk PR. На його сторінках ― 15 українських зірок сцени та телеекрану в традиційному національному вбранні ХІХ століття. Кошти від продажу календарів «Щирі. Свята» передано на допомогу «Музею Івана Гончара» у Києві, який 13 лютого 2018 року постраждав від затоплення.

107 EbQ2iUU

До речі, Іван Макарович Гончар (1911-1993), український скульптор, графік, маляр, етнограф і колекціонер, який створив цей столичний музей українських старожитностей, родом з Лип’янки Шполянського району Черкащини.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати