сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

У Черкасах представники «Нацкорпусу» покалічили ветерана АТО ― ФОТО

  • Неділя, 13 січня 2019, 13:55

gallery-photoУ місті Черкаси поблизу одного із розважальних закладів відбулася кривава бійка за участі представників місцевого осередку політичної партії «Національний корпус» та ветеранів АТО. Причиною конфлікту став вигук «Слава Україні!», який на думку ініціаторів бійки, був занадто голосним. Про це пише сайт vikka.ua.

«Мій товариш, доброволець російсько-української війни, був ледь не вбитий у своєму рідному місті лідером Національного корпусу в Черкасах Дмитром Кухарчуком та його бандою», ― повідомив у Facebook АТОвець Віталій Мельниченко, який також постраждав під час бійки.

За словами свідка, ветерани АТО відпочивали разом зі своїми друзями в одному з розважальних закладів міста Черкаси. Там же проходила гулянка представників міського осередку «Нацкорпусу».

Чоловіки вийшли покурити на вулицю, де і зав’язався конфлікт. АТОвець викрикнув «Слава Україні!», а одному з членів «Нацкорпусу» вигук здався занадто гучним. Досить швидко словесний конфлікт між молодиками переріс у бійку.

«Потім вся їхня компанія набігла на Сашу та Олега й почалась бійка. Я підійшов до Кухарчука і попросив, щоб той спинив своїх хлопців. Ми домовилися, що спочатку я заберу своїх друзів, потім він відведе своїх. Та коли я забрав Олега, почали бити його дружину», ― розповів Віталій Мельниченко.

Свідок бійки зазначив, що поки жінку тримали за волосся, представник «Нацкорпусу» один за одним завдавав їй удари.

«Для них немає нічого святого. І жінок б'ють, і інвалідів. Коли я намагався відзняти все на камеру, Кухарчук вибив з моїх рук телефон та почав бити. Потім перекинувся на Сашка та двічі вдарив у обличчя. Олег під час бійки двічі втрачав свідомість, тому вже в кінці просто лежав на землі», ― зазначив Віталій Мельниченко.

На місце події прибули правоохоронці, які зафіксували побої та прийняли заяву від постраждалих. Як виявилося, у ветерана АТО Олександра Бородієнка була зламана щелепа, тож його доставили до лікарні та прооперували.

376846612115749096926354565948014044119040n

За словами Віталія Мельниченка, представники «Нацкорпусу» не роздумуючи почали махати кулаками, бо вважають себе «великими політиками», відчувають власну безкарність та зневажливо ставляться до ветеранів АТО.

376470172115749563592976372217113335037952n 1

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати