сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В автомайстерні на Черкащині виявили підпільний горілчаний цех ― ФОТО

  • Неділя, 06 січня 2019, 13:21

650x366Правоохоронці ліквідували виробництво горілчаного фальсифікату на одній зі станцій технічного обслуговування автомобілів на території Черкаської області. Під час операції було вилучено горілку (водно-спиртову суміш) та коньяк на суму понад 1 мільйон 110 тисяч гривень.

«Працівниками податкової міліції Головного управління ДФС у Черкаській області припинено діяльність підпільного цеху зі збуту спирту невідомого походження та незаконно виготовлених "псевдогорілчаних" виробів», ― зазначається на сайті Державної фіскальної служби у Черкаській області.

650x366 3

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України (Незаконне виготовлення підакцизних товарів з недоброякісної сировини, що становить загрозу для життя та здоров’я людей, незаконне зберігання та збут підакцизних товарів).

650x366 2

Як з’ясувало слідство, три чоловіка здійснювали незаконне виготовлення з метою збуту, зберігання з цією метою та збут спирту та фальсифікованих лікеро-горілчаних напоїв у гаражному приміщенні на території СТО.

650x366 1

Під час санкціонованих обшуків гаражного приміщення та автомобілів, що використовувались у протиправній діяльності, з незаконного обігу було вилучено партію фальсифікованих лікеро-горілчаних напоїв на суму понад 1 млн 110 тис. гривень.

650x366

«Загальна вартість вилучених та переданих на відповідальне зберігання товарно-матеріальних цінностей становить понад 1 млн 728 тис. гривень», ― зазначили у ДФС у Черкаській області.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати