сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманська прокуратура повернула державі самовільно зайняту землю

  • Вівторок, 18 грудня 2018, 17:00

zemlya b3f42 3885f957ff0ef1729bd6eb073d784853 b3f42 resize free 850 0Маньківський відділ Уманської місцевої прокуратури встановив, що житель Маньківського району самовільно вів сільське господарство на земельній ділянці площею 6 га. Жодних дозвільних документів на використання землі чоловік не мав.

Як повідомили в Уманській місцевій прокуратурі, вказана земельна ділянка знаходиться в адміністративних межах Маньківської селищної ради. Вартість землі становить понад 6 мільйонів гривень.

«Розмір збитків, завданих державі внаслідок самовільного зайняття та незаконного використання вказаної земельної ділянки сільськогосподарського призначення, становить майже 12 тисяч гривень», ― зазначили в Уманській місцевій прокуратурі.

З метою захисту інтересів держави в суді, працівники прокуратури підготували та подали позовну заяву про стягнення шкоди, заподіяної самовільним зайняттям земельної ділянки, та витребування вказаної земельної ділянки. Маньківський районний суд задовольнив позов у повному обсязі.

Нагадаємо, нещодавно Уманська місцева прокуратура повернула державі землю вартістю 12 мільйонів гривень.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати