сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманські поліцейські перевірили правову обізнаність сільських школярів

  • П'ятниця, 14 грудня 2018, 09:35

Um 4Співробітники Уманського відділу поліції, які відповідають за роботу з дітьми, продовжують проводити лекції для учнів шкіл району. Нещодавно поліцейські відвідали Собківську загальноосвітню школу, щоб підвищити рівень правової обізнаності сільських школярів.

Про це сайт 04744.info проінформували у секторі комунікації поліції Черкаської області.

Правоохоронці прочитали учням Собківської ЗОШ лекції на тему: «Насильство, його види, прояви. Насильство у школі», «Відповідальність неповнолітніх за правопорушення та злочини» та «Жорстокість та насильство серед дітей. Суїцид ― це наслідок булінгу».

Um 3

Поліцейські акцентували увагу на темі насильства у сім’ї та школі. Вони розповіли дітям про типову поведінку жертв та ініціаторів булінгу, ознайомили з видами цькування та наголосили на негативних наслідках жорстокої поведінки.

Також правоохоронці розповіли дітям до яких організацій та органів влади необхідно звертатись, якщо в їх сім’ях відбувається насильство.

Um 2

Під час лекцій працівники Уманського відділу поліції наголосили на шкідливості алкоголю та наркотиків для організму дитини. Крім того, поліцейські нагадали школярам правила безпеки дорожнього руху.

Um 1

Наостанок правоохоронці ознайомили учнів Собківської ЗОШ з роботою поліції. Зокрема, розповіли про спецзасоби, які використовують правоохоронці під час несення служби, та службовий транспорт.

Um 4

Школярі також мали змогу ознайомитися з тонкощами роботи експерта. Вони побачили вміст криміналістичної валізи та дізналися, як правильно відбираються відбитки пальців рук. Також школярі оглянули службовий автомобіль поліцейських та приміряли засоби індивідуального захисту.

Um 6

Нагадаємо, нещодавно на Уманщині перевірили умови проживання дітей з особливими потребами.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати