сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

На Черкащині набирає популярності найпрестижніша професія у Європі

  • Вівторок, 11 грудня 2018, 11:21

1415450473 img 2414У 2018 році роботодавці Черкаської області стали активно шукати працівників на вакансію «Статистик». На пошук відповідних кадрів зазвичай йде не більше п’яти днів. Рівень заробітної плати серед заявлених вакансій в середньому становить близько 4-6 тис. грн.

Про це сайту 04744.info нещодавно повідомили у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Черкаського обласного центру зайнятості.

«З початку 2018 року від роботодавців Черкащини надійшло 153 вакансії статистиків, економістів-статистиків та статистиків медичних, з них за сприяння обласної служби зайнятості укомплектовано 118 вакансій», ― зазначається у повідомленні.

Фахівців шукали наступні роботодавці: СТОВ «АГРОКО», ТОВ «Черкасигаз», підприємства «Уманські енергетичні мережі», «Торговий дім Поляков», КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги ім. Родини Симиренків» Мліївської сільської ради, КЗ «Черкаська обласна дитяча лікарня» Черкаської обласної ради, КНП «Перша Черкаська міська лікарня» Черкаської міської ради, КНП «Канівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Шполянський Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Довідково.

Наразі «Аналіз даних» та «Статистика» є найпоширенішими і найпрестижнішими прикладними математичними спеціальностями в університетах Європи, Америки та Азії.

Студенти, які опановують спеціальність «Статистика» за спеціалізацією «Аналіз даних», отримують фундаментальну найсучаснішу спеціальну математичну й аналітичну підготовку.

Зокрема, вони проходять курси математичного та функціонального аналізу, лінійної алгебри, диференціальних рівнянь, теорії ймовірностей, математичної статистики та теорії випадкових процесів. Крім того, студенти вивчають мову С++, об'єктно-орієнтоване програмування, Visual Basic, SQL, мову програмування R, TEX, сучасні математичні пакети MATLAB, Maple та Statistica.

Аналітик даних — одна з найпрестижніших і найдефіцитніших професій. Попит на аналітиків даних як в Україні, так і за кордоном постійно росте.

На Черкащині спеціальність «Статистика» за освітньою програмою «Аналіз даних (Data Science) та комп’ютерна статистика» можна опанувати на факультеті інформаційних технологій і систем (кафедра статистики та прикладної математики) Черкаського державного технологічного університету.

Нагадаємо, нещодавно Черкаський обласний центр зайнятості опублікував перелік напрестижніших професій на Черкащині.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати