сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Розпочався ремонт найпроблемніших ділянок автодороги «Умань – Черкаси»

  • Четвер, 06 грудня 2018, 07:19

IMG 2077Нещодавно розпочався ремонт на одній із найпроблемніших ділянок дороги «Умань – Черкаси», що проходить через село Доброводи Уманського району. На вказаному відрізку автошляху наразі укладають вирівнювальний шар товщиною 10 сантиметрів.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат України Антон Яценко.

60cac5bf67bfb0259c686e8da95fd599 XL

«На численні прохання громадян мені вдалось добитись фінансування на ремонт найбільш проблемних ділянок дороги Умань – Черкаси. Працюватиму в цьому напрямку і далі», ― зазначив парламентар.

IMG 2065

Весною ремонт проблемної ділянки дороги у Доброводах буде завершено. Варто зазначити, що роботи ведуться за новітніми технологіями, які дозволяють укладати асфальт без втрат якості навіть при мінусовій температурі.

IMG 2077

Ділянка дороги «Умань – Черкаси», що проходить через село Доброводи, є дуже важливою, адже саме нею рухається весь основний потік транспорту у напрямку з Умані до Черкас.

IMG 2082

Зазначимо, раніше за підтримки Антона Яценка на Уманщині провели ямковий ремонт на проблемних ділянках дороги у напрямку сіл Родниківка – Іванівка. Також було відремонтовано найпроблемніші ділянки дороги у напрямку сіл Ропотуха – Ятранівка, що проходить по вулиці Центральній у селі Шарин Уманського району.

IMG 2095

Крім того, нещодавно звершився ремонт однієї з найпроблемніших ділянок дороги у напрямку «Умань – Юрківка» по трасі «Умань – Бершадь». Від повороту на село Громи майже до Кочержинського круга було прокладено 1 км 638 м нового двошарового асфальтного покриття.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати