Одну з найпроблемніших ділянок на автодорозі «Умань – Юрківка» відремонтовано

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Одну з найпроблемніших ділянок на автодорозі «Умань – Юрківка» відремонтовано

  • Вівторок, 04 грудня 2018, 18:24

1221Завершився ремонт однієї з найпроблемніших ділянок дороги у напрямку «Умань – Юрківка» по трасі «Умань – Бершадь». Нове двошарове асфальтне покриття прокладено від повороту на село Громи майже до Кочержинського круга. Протяжність відремонтованої ділянки становить 1 км 638 м.

Про це на своїй сторінці у Facebook прозвітував народний депутат України Антон Яценко.

«На численні прохання громадян мені вдалось добитись фінансування на ремонт найбільш проблемних ділянок дороги у напрямку «Умань – Юрківка», що проходить по трасі Умань – Бершадь», ― написав Антон Яценко.

47442492 2106126276366948 550123299879780352 n

Також стартували роботи на ділянці дороги від села Максимівка до села Томашівка. Наразі ямковий ремонт вже завершено. У наступному році на цьому відрізку шляху прокладуть суцільне асфальтне покриття.

Крім того, у 2019 році буде відремонтовано проблемну ділянку дороги від села Юрківка до кордону з Вінницькою областю.

«Буду і надалі працювати над вирішенням проблеми ремонту доріг у містах, селах і селищах округу», ― зазначив Антон Яценко.

Зазначимо, нещодавно за підтримки народного депутата на Уманщині провели ямковий ремонт на проблемних ділянках дороги у напрямку сіл Родниківка – Іванівка. Також було відремонтовано найпроблемніші ділянки дороги у напрямку сіл Ропотуха – Ятранівка, що проходить по вулиці Центральній у селі Шарин Уманського району.

Крім того, за підтримки Антона Яценка розпочато ремонт однієї з проблемних ділянок дороги «Умань – Черкаси», що проходить через село Доброводи Уманського району.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати