Люті морози: до кінця тижня на Черкащину прийде справжня зима

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Люті морози: до кінця тижня на Черкащину прийде справжня зима

  • Середа, 28 листопада 2018, 11:35

GOCzKDyUkEAДо кінця поточного тижня опади у вигляді дощу та снігу на території Черкаської області практично припиняться. Натомість у регіон прийдуть люті морози. Середньодобова температура відповідатиме найхолоднішому періоду зими ― середині січня та початку лютого.

Наразі на Черкащину подовжують надходити північні вітри, які несуть із собою арктичний холод з акваторії Карського моря.

З припиненням опадів у регіоні посилюються морози  вночі до 5-10º, вдень до 1-6º.

«Найбільше похолодання очікується 30 листопада, коли на фоні високого атмосферного тиску температура вночі 10-15º морозу, вдень 2-7°. Середньодобова температура становитиме 9º морозу, що на 9º холодніше норми», ― зазначили у Черкаському обласному гідрометцентрі.

Синоптики наголошують, що морози значно ускладнять життєзабезпечення населення, а також роботу об’єктів енергетики, зв’язку, транспорту та комунальних служб.

Довідково.

Варто пам’ятати, що у дітей терморегуляція організму ще не повністю налаштована, а в літніх людей та при деяких хворобах ця функція порушується. Тому ці категорії людей більш схильні до переохолодження та обморожень. Тож якщо дитина у мороз гуляє на вулиці, їй бажано кожні 15-20 хвилин повертатися в тепло і відігріватися.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати