сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

У Маріуполі АТОвця засудили до довічного ув’язнення за п’яне побоїще

  • Четвер, 08 листопада 2018, 11:06

1304138 жовтня 2018 року Орджонікідзевський районний суд міста Маріуполь засудив до довічного ув’язнення військовослужбовця 18-го батальйону «Одеса», який під час проходження служби в зоні АТО у стані алкогольного сп’яніння розстріляв п’ятьох людей з автомата АК-74.

Як зазначається у матеріалах справи, 18 жовтня 2014 року в наметі за тимчасовим місцем дислокації стрілецької роти у зоні АТО військовослужбовці розпивали коньяк та пиво у великих кількостях.

У розпал гулянки одному з військовослужбовців захотілося постріляти з ввіреної йому зброї. Чоловік грався з автоматом та смикав затвор. Присутні запропонували йому постріляти угору, проте АТОвець направив зброю на них і здійснив 15 одиночних пострілів.

Тих, хто намагався виповзти з намету, зловмисник добивав. Від отриманих поранень четверо людей померло, одного врятували. За свідченням свідків, перед тим як почати стріляти військовий назвав усіх присутніх сепаратистами.

Слідство з’ясувало, що раніше АТОвець вживав наркотики, а також лікувався у психіатричній лікарні від алкогольної залежності. Медичну комісію перед відправленням у зону бойових дій чоловік не проходив.

АТОвець заперечує факт вбивства чотирьох осіб, посилаючись на провал у пам’яті. Проте комісія лікарів-психіатрів дійшла висновку, що підозрюваний симулює наявність у себе психічної хвороби, щоб уникнути відповідальності.

За висновками суду, обвинувачений усвідомлював суспільно небезпечний характер своїх дій, розумів їх наслідки і бажав їх настання, тобто діяв із прямим умислом на позбавлення життя своїх товаришів по чарці.

Варто зазначити, що згідно вимог Статуту внутрішньої служби та Дисциплінарного статуту Збройних Сил України, військовослужбовець зобов'язаний додержуватись Конституції і Законів України, бути прикладом високої культури, скромності та витримки, з повагою відноситися до співслужбовців, поважати чужу гідність, не допускати негідних вчинків самому та утримувати від їх вчинення інших.

Орджонікідзевський районний суд дійшов висновку, що АТОвець становить собою виключну небезпеку для суспільства. Учаснику бойових дій на Донбасі призначили покарання у виді довічного позбавлення волі.

Нагадаємо, нещодавно Юрій Луценко назвав прізвища п’яти АТОвців, які були причетні до вбивства Гандзюк.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати