сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Уманському лісгоспі зійшло 60 тисяч сіянців унікальних хвойних дерев

  • П'ятниця, 02 листопада 2018, 15:11

модрина4У Собківському лісництві Уманського лісгоспу зійшло 60 тисяч сіянців модрини європейської ― єдиного в Україні листопадного хвойного дерева. Це стало можливим завдяки впровадженню нового методу вирощування посадкового матеріалу.

У цьому році Уманський лісгосп почав вирощувати посадковий матеріал із закритою кореневою системою. Завдяки цьому стало можливим висаджувати лісові культури у різні агротехнічні строки.

Про це повідомили у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

модрина3

За словами директора Уманського лісгоспу Івана Назаревича, вирощування посадкового матеріалу з закритою кореневою системою ― дуже клопітка робота, проте результат того вартий.

«Такий посадковий матеріал краще приживається і захищений від шкідників та хвороб. Аби досягати успішних результатів у нашій справі, потрібно йти в ногу з часом, саме тому ми й запроваджуємо нові технології», ― зазначив Іван Назаревич.

модрина2

Надалі Уманський лісгосп планує вирощувати дуб із закритою кореневою системою, а також збільшити асортимент декоративних саджанців.

Щороку Уманський лісгосп вирощує близько одного мільйона сіянців, аби заліснити необхідні площі.

Довідково.

Модрина європейська — струнке високе (20-40 м) дерево родини соснових. Це єдине в Україні листопадне хвойне дерево. Восени її хвоя забарвлюється в золотаво-жовтий колір і опадає.

fruit-modrina-yevropeiska-1.1000x0

Модрина європейська в Україні поширена в західних Карпатах. Також її культивують у парках та лісництвах.

модрина1

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати