сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Проблему забруднення повітря зерновим пилом у місті Христинівка успішно вирішено

  • Середа, 31 жовтня 2018, 16:47

45027265 2083703291942580 7140891224231116800 nУ місті Христинівка розв’язали важливу проблему забрудненості повітря зерновим пилом, який викидало ТОВ «Христинівське ХПП». Наразі на підприємстві вже запустили нову сучасну зерносушарку, яка відповідає усім санітарним та екологічним нормам.

Про це йшлося під час наради, яка відбулася 26 жовтня за ініціативи народного депутата України Антона Яценка, а також помічників парламентаря Ірини Плетньової та Віталія Керезя, мера міста Христинівка, керівництва Христинівської РДА та директора ТОВ «Христинівське ХПП».

Антон Яценко зазначив, що під час наради йому вдалося знайти шляхи розв’язання проблеми забрудненості повітря зерновим пилом. Наразі старі зерносушарки на ТОВ «Христинівське ХПП» вже вимкнули, а невдовзі їх демонтують.

Замість застарілого устаткування на підприємстві встановили та запустили нову сучасну зерносушарку з спеціальним обладнанням для уловлювання зернового пилу та сміття, яка відповідає усім санітарним та екологічним нормам.

Крім того, до початку нового сезону збору врожаю ТОВ «Христинівське ХПП» зобов’язалося закупити ще одну сучасну зерносушарку, щоб уникнути проблем із забрудненням навколишнього середовища. Таким чином, відтепер здоров’я жителів міста Христинівка буде у безпеці.

«Триматиму це питання під контролем! Поки я народний депутат, ВИКИДІВ У ПОВІТРЯ, спричинених підприємствами, НЕ БУДЕ! Працюватиму й надалі у Ваших інтересах!», ― зазначив Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати