сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Христинівські школярі успішно працюють над створенням та програмуванням роботів у кабінеті «LEGO»

  • Середа, 24 жовтня 2018, 09:38

ЛЕГО2У будинку дитячої та юнацької творчості міста Христинівка вже понад місяць діє сучасний кабінет «LEGO», відкритий за підтримки народного депутата України Антона Яценка. Дітей там навчають із застосуванням конструкторів та робототехнічних систем «LEGO education».

Використання новітніх технологій під час навчання дозволяє розвивати мислення, уяву, логіку та моторику. У дітей формуються навички з конструювання, моделювання та створення проектних робіт. Крім того, вони навчаються працювати в команді.

ЛЕГО4

У кабінеті «LEGO» кожна дитина може самостійно створити робота. За словами керівника гуртка з «LEGO» Надії Черчук, діти проявляють неабияку зацікавленість до конструювання різних моделей та їх програмування.

«Після їхньої плідної роботи створені імпровізовані тварини ― механічні істоти, неначе оживають, рухаються та видають звуки. Усі учні Христинівщини мають змогу стати учасником гуртка. Головне ― бажання навчатися, розвиватися та пізнавати нові технології», ― зазначила Надія Черчук.

ЛЕГО3

Для учнів та вчителів, які працюють у кабінеті «LEGO», передбачені спеціальні робочі зошити та навчальні посібники. Приміщення облаштовано сучасним технічним обладнанням та усіма необхідними меблями для забезпечення повноцінного навчального процесу.

Зокрема, нещодавно за підтримки Антона Яценка «LEGO»-кабінет було оснащено столом для роботи з готовими конструкціями «LEGO», робочими столами, навісними полицями, стільцями, а також вентиляторами.

ЛЕГО1

«Радий, що вдалось реалізувати проект по створенню LEGO-кабінету в місті Христинівка. Переконаний, що навчання із застосуванням конструкторів та робототехнічних систем ― це крок вперед на шляху до підвищення рівня розвитку школярів», ― зазначив Антон Яценко  на своїй сторінці у Facebook.

Варто зазначити, що гурткові заняття у кабінеті «LEGO» є БЕЗКОШТОВНИМИ. Наразі їх відвідують учні 3-11 класів.

Для зручності виокремлено дві вікові групи: молодшу (8-12 років) та старшу (13-17 років).

ЛЕГО2

Заняття у кабінеті «LEGO» проходять щосуботи:

― з 10:00 до 12:00 та з 12:00 до 14:00 (заняття для молодшої вікової групи);

― з 14:00 до 16:00 (заняття для старшої вікової групи).

Антон Яценко зазначив, що буде й надалі працювати над розвитком шкіл у містах, селах і селищах округу.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати