сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

На Черкащині шахраї перевіряють підприємців під виглядом інспекторів Держпраці

  • Середа, 17 жовтня 2018, 13:37

proverka-trudovoj-inspekcii-predmet-i-osnovaniya-v-2016-goduУ Черкаській області невідомі під виглядом інспекторів Управління Держпраці вимагають у підприємців гроші за владнання проблем зі штрафами за неоформлених працівників та відсутність подальших перевірок.

Наразі зареєстровані випадки шахрайства за цією схемою у містах Сміла та Черкаси. 

«Невстановлені особи пред’явили псевдопосвідчення інспекторів праці та запропонували "скасувати" заплановані перевірки "за розумну матеріальну винагороду"», ― зазначається на сайті Управління Держпраці у Черкаській області.

Підприємці, яких намагалися ошукати шахраї, перевірили відповідність посвідчень «інспекторів праці» на сайті Держпраці. Виявилося, що документи були фальшивими. Проте шахраям вдалося втекти у невідомому напрямку.

Управління Держпраці у Черкаській області закликає жителів регіону бути пильними та негайно звертатися до правоохоронних органів у таких випадках.

Нагадаємо, що за неоформленого працівника підприємство можуть оштрафувати на 30 мінімальних зарплат (111 тис. 690 грн), а за недопущення інспектора до перевірки ― на 100 «мінімалок» (372 тис. 300 грн).

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати