На Миколаївщині АТОвець шантажував голову сільради заради власної наживи

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

На Миколаївщині АТОвець шантажував голову сільради заради власної наживи

  • Четвер, 11 жовтня 2018, 16:24

048bf809ea4aa99389608290f630b58a XLНа Миколаївщині АТОвець шантажем і погрозами змушував голову Веснянської ОТГ «натиснути» на керівництво місцевого агропідприємства «Нива Весняна». Учасник бойових дій на Донбасі хотів, щоб бізнесмени купили за 1000 доларів земельну ділянку, яку він отримав у користування від держави.

«Колишній учасник бойових дій попросив "натиснути" на керівництво "Нива", щоб вони у нього викупили з 1000 доларів 10 соток землі, яку він отримав для садівництва», ― зазначив голова Веснянської ОТГ Леонід Мухарський під час прес-конференції у Миколаївській обласній раді.

За словами керівника «Ниви Весняної» Олександра Худенка, дана ситуація пов’язана виключно з бажанням власника отримати завищену суму грошей за землю. Директор агропідприємства додав, що спочатку АТОвець пропонував ділянку в оренду.

«Ми сказали, скільки це буде коштувати. 10 соток ― це 200-300 гривень. Його це не влаштувало. Ми сказали йому шукати іншого орендатора. Він відповів, що якщо варіантів немає, хотів би продати землю за 1000 доларів. Сказав, що потрібні гроші, бо він хоче поїхати з країни», ― зазначив Олександр Худенко.

Керівник «Ниви Весняної» сказав АТОвцю, що не купуватиме земельну ділянку. Після цього учасник бойових дій на Донбасі почав погрожувати «задавити» підприємство перевірками, прокуратурами та іншими інстанціями.

У минулому році під час збору врожаю на полі «Ниви Весняної» була виявлена розтяжка з бойовою гранатою типу «РГД». У розмові з поліцією Олександр Худенко розповів про погрози військовослужбовця. Пастка з бойовою гранатою була встановлена неподалік від земельної ділянки АТОвця.

Нагадаємо, що нещодавно у Чернігові АТОвець забив до смерті власну матір. На хлопця чекає позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати