сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Тепло на Черкащині затримається ще на тиждень ― синоптики

  • Понеділок, 08 жовтня 2018, 10:32

3de9060200953f0d8bf4ce406af5c7008-14 жовтня на території Черкаської області очікується тепла та суха погода. Найвищою температура буде у понеділок 8 жовтня ― вдень повітря прогріється до +16...+21°.

Відсутність опадів та тепла погода дають шанс аграріям та дачникам завершити комплекс осінніх польових робіт. Зокрема, прибрати цьогорічний урожай та закласти його на наступний рік.

«За останніми даними агрометеорологічних спостережень, верхній шар ґрунту добре зволожений з середньою температурою +10...+11°. Це говорить, що пора дачникам підготуватись до посадки озимих цибулі та часнику», ― повідомили у Черкаському обласному гідрометцентрі.

Варто зазначити, що збір урожаю пізніх сільськогосподарських культур та посів озимих зернових під урожай 2019 року на Черкащині просуваються досить повільно. Наразі зібрано та посіяно лише половину запланованих площ. Через нестачу тепла друга половина ще не посіяних озимих культур автоматично потрапляє в зону ризику.

«Нерозкущені посіви більш вражаються несприятливими умовами в разі їх виникнення. Знижується якість насіння соняшнику, втрачається цукристість невикопаних коренеплодів», ― наголошують синоптики.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати