сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Працівника Уманського лісгоспу зловили на корупції

  • Четвер, 04 жовтня 2018, 13:09

34344Працівника Синицького лісництва Уманського лісового господарства притягнули до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення. Це вже другий випадок порушення фінансового контролю на вказаному державному підприємстві.

Працівник Уманського лісгоспу несвоєчасно подав декларацію осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік. Цим він порушив вимоги ч. 1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції».

Христинівський районний суд розглянув адміністративний протокол, пов’язаний з корупцією, відносно лісничого. Працівнику лісового господарства інкримінували адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

«Христинівський районний суд визнав обґрунтованими доводи прокурора про порушення лісничим вимог антикорупційного законодавства та притягнув лісничого до адміністративної відповідальності з накладенням штрафу в розмірі 850 грн», ― зазначається на сайті Уманської місцевої прокуратури.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати