Поліція знайшла винуватців вибуху в мікрорайоні паломництва хасидів в Умані

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Поліція знайшла винуватців вибуху в мікрорайоні паломництва хасидів в Умані

  • Неділя, 09 вересня 2018, 10:42

e54713fce14836e2458aa4415fc097076 вересня голова Національної поліції Сергій Князєв оприлюднив результати розслідування справи щодо вибуху неподалік від місць масового перебування паломників-хасидів у місті Умань у минулому році

«У нас йде війна. І всі заходи безпеки ми вживаємо з урахуванням гібридної війни. У результаті проведеної роботи ми знайшли тих, хто скоїв цей злочин. Наші припущення, що саме спецслужба ворожої іноземної держави організувала цей теракт руками громадян України, підтвердилися», ― зазначив Сергій Князєв.

Правопорушники, яких встановили та затримали українські правоохоронці, окрім організації вибуху в Умані вчинили ще 11 терористичних актів на території України. Зокрема, мова йде про нанесення образливих написів на синагогах у Львові та Одесі. Про це йдеться на сайті Міністерства внутрішніх справ України.

Як виявилося, затримані зловмисники були причетні й до іншої гучної справи, а саме до виявлення голови свині у синагозі на місці паломництва хасидів в Умані. 

За словами голови Нацполіції, зловмисники мали на меті розпалювання міжетнічної та міжконфесійної ворожнечі, а також «хотіли показати світу, що українські правоохоронці не здатні забезпечити безпеку людей».

Нагадаємо, що вибух поблизу місць масового перебування хасидів в Умані стався 21 вересня 2017 року. У результаті вибуху постраждав 13-річний ізраїльтянин та його батько. Детальніше ― у сюжеті:  

Могильний комплекс Цадика Нахмана зловмисники осквернили у грудні 2016 року. Під час релігійної служби вони закинули до синагоги свинячу голову з вирізаною на ній свастикою та пакети зі штучною кров'ю. Під час своїх дій зловмисники викрикували антисемітські образи російською мовою. 

228

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати