сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманський педуніверситет став лідером вступної кампанії на Черкащині

  • Понеділок, 03 вересня 2018, 13:25

1Впродовж кількох останніх років лідером по вступу до вищих навчальних закладів на Черкащині є Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини. За підсумками набору 2018 року УДПУ знову очолив рейтинг найпопулярніших вузів регіону.

У прес-центрі УДПУ зазначили, що основним завданням приймальної комісії було вберегти та збільшити контингент студентів.

До університету було подано 10460 заяв абітурієнтів за ступенями «Бакалавр» та «Магістр» денної та заочної форм навчання. Студентами стали 4192 особи (без врахування вступу іноземних студентів та поновлення на навчання).

00

«Усі етапи вступної кампанії цього року в університеті пройшли організовано, злагоджено і спокійно. Попри усі труднощі та жорстку конкуренцію цьогорічна вступна кампанія ще раз підтвердила популярність і затребуваність нашого закладу», ― повідомили у прес-центрі УДПУ.

2

Цього року значна кількість абітурієнтів УДПУ була з Черкаської, Вінницької, Одеської, Київської, Миколаївської, Кіровоградської та Житомирської областей.

3

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати