Відновлено дію майже 200 рішень відділу архітектури міськради Умані

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Відновлено дію майже 200 рішень відділу архітектури міськради Умані

  • Понеділок, 06 серпня 2018, 10:22

kakie-dokumenty-nuzhny-dlja-stroitelstva-zagorodnogo-domaУправлінням ДАБІ у Черкаській області здійснено перевірку виконання Відділом архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради вимог припису щодо усунення порушень містобудівного законодавства, виданого за результатами планової перевірки діяльності уповноваженого органу в період 2015-2016 роки та І-ІІІ квартали 2017 року. Про це повідомляє Діловий регіон.

Як наслідок, посадовими особами Управління відновлено дію 194 рішень, прийнятих уповноваженим органом містобудування та архітектури в зазначений час. Зокрема, відновлено дію 152 паспортів прив’язки тимчасових споруд, 27 містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки та 15 будівельних паспортів.

Всього з початку року Управлінням на Черкащині проведено 37 перевірок діяльності уповноважених органів містобудування та архітектури області, за результатами яких винесено 1118 рішень. З них – 587 про зупинення та скасування містобудівних умов та обмежень, будівельних паспортів забудови земельної ділянки та паспортів прив’язки тимчасових споруд і 531 щодо відновлення таких документів.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати