сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Здорове майбутнє: на Черкащині цього літа вже оздоровили 40 тисяч дітей

  • П'ятниця, 27 липня 2018, 11:18

67664 0У Черкаській області за майже два місяці літа вже оздоровили 40 тисяч дітей (35% від загальної кількості). З них близько 25 тисяч ― діти пільгових категорій.

За словами заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації Костянтина Омаргалієва, цього року на проведення оздоровчої кампанії у регіоні з різних джерел фінансування заплановано використати 33 мільйони 685 тисяч гривень.

«Оздоровлення дітей у літній період ― складова частина роботи обласної влади. Особливу увагу приділяємо оздоровленню дітей пільгових категорій. Зокрема, за звітний період оздоровчими та відпочинковими послугами охоплено 24 968 категорійних дітей», ― зазначив Костянтин Омаргалієв.

За кошти обласного бюджету цього року були також закуплені послуги з оздоровлення та відпочинку дітей соціально незахищених категорій. Всього придбали 758 путівок до Одеської області. Станом на 20 липня оздоровчими послугами охоплено 539 дітей

Ще 90 дітей направлять до ТОВ «Дитячий оздоровчий табір «Тимурівець», що у Смілі.

«Також ми проводимо цілорічне оздоровлення дітей в державних дитячих центрах України. Зокрема в "Артек", що на Київщині, та "Молода гвардія" на Одещині. За звітний період до цих закладів направлено 195 дітей пільгових категорій», ― повідомив начальник обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Максим Зеленський.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати