сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Коли виплатять зарплату працівникам «Черкасиобленерго»?

  • Субота, 09 червня 2018, 13:59

обленерго1Ситуація з виплатою заробітної плати на підприємстві ПАТ «Черкасиобленерго» досі залишається критичною. Працівники підприємства енергетики місяцями не отримують зарплатню. Довгий час за виплату заробітної плати працюючим бореться народний депутат України Антон Яценко.

7 червня під час виступу з трибуни на пленарному засіданні Верховної Ради України Антон Яценко наполіг на негайному прийнятті ініційованого ним законопроекту №7390 від 12.12.2017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення алгоритму перерахування коштів на поточні рахунки постачальникам електричної енергії за регульованим тарифом».

На своїй сторінці у соцмережі Facebook Антон Яценко зазначив, що цим законопроектом передбачено своєчасна виплата заробітної плати усім працівникам підприємств енергетики, у тому числі й ПАТ «Черкасиобленерго».

«На жаль, для прийняття законопроекту не вистачило голосів. Але як народний депутат буду й надалі робити все можливе для того, щоб проблему на ПАТ «Черкасиобленерго» було вирішено, і люди нарешті отримали свої зароблені кошти!», ― наголосив Антон Яценко.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати