сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Синоптики повідомили, що на Черкащині пора садити картоплю

  • Вівторок, 10 квітня 2018, 14:04

Borozda kartofilЧеркаський обласний гідрометцентр оприлюднив свою оцінку придатності ґрунту для сільськогосподарських робіт. Синоптики зазначають, що у регіоні вже можна сіяти буряк, соняшник, капусту, а також садити картоплю.

Вранці 10 квітня стан верхнього 10-сантиметрового шару ґрунту на Черкащині добре зволожений. Середня температура ґрунту на глибині 10 см становить +9...+11º. Про це йдеться на сторінці Черкаського обласного гідрометцентру у соцмережі Facebook.

«Це дозволяє сіяти буряк, соняшник, капусту, а також садити картоплю. Однак, слід враховувати, що сходи картоплі витримують заморозки до +2º, тоді як решта згаданих культур ― до +5...+7º», ― зазначаються синоптики.

11 квітня на Черкащині на погодні умови ще впливатиме південний антициклон. Утримуватиметься суха та аномально тепла погода. Температура повітря вночі становитиме +7...+9º, вдень +20...+22º.

12-13 квітня на погоду Черкащини вже впливатимуть атмосферні фронти атлантичного циклону. Місцями очікується невеликий дощ та посилення вітру. Хмарність не даватиме повітрю прогрітися вище +12...+17º. Нічна температура майже не зміниться і становитиме +5...+7º.

«За попередніми оцінками, у поминальні дні 14-15 квітня антициклон з півночі забезпечить в області суху, проте прохолодну погоду: вночі до 0...+5º, вдень до +10...+15º», ― повідомили у Черкаському обласному гідрометцентрі.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати