На Уманщині очікується масштабна повінь

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

На Уманщині очікується масштабна повінь

  • Понеділок, 12 березня 2018, 16:17

potvynis-kaimynineje-baltarusijoje-61171975Вся територія Черкаської області вкрита снігом і готується до повені. Найбільше снігу на даний момент в Уманському, а також Тальнівському, Звенигородському та Городищенському районах. Про це повідомив сайт vikka.ua з посиланням на «Вечірні Черкаси».

Синоптики прогнозують, що у понеділок 12 березня на Черкащині буде від 10 до 13 градусів з позначкою плюс. А у середу 14 березня стане ще тепліше. По всій області готуються до ліквідації наслідків того, що значні обсяги снігу розтануть за декілька днів.

За словами директора Уманського дендропарку «Софіївка» Івана Косенка повторення потопу 1980 року не буде. Красноставський став спустили на 70 сантиметрів, а у дамбу закопали 500-міліметрову трубу.

Довідково.

У березні 1980 року в Умані пройшли великі снігопади. Після різкого потепління в другій половині місяця сніг почав танути. Повінь розмила земляну греблю по вулиці Інтернаціональній, і вся маса води з Красноставського водоймища площею понад 17 га селевим потоком пронеслася по дендропарку.

Повінь пошкодила асфальтове покриття Головної алеї, знищила дорожньо-алейну систему, зруйнувала всі металеві та дерев'яні мости, шлюзи, а також окремі скульптури та малі архітектурні форми.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати